widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Oświęcim (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Oświęcim (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Oświęcimia (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 629 800 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 178,76 m2 powierzchni posadowiona na działce 605 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 523 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest na terenie kameralnego osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– 2 pokoje
– łazienka
– hol
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinom 2+3, a także parom ceniącym wygodę i przestrzeń. Klasyczna bryła oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji posiada ponadczasowy urok, a nowoczesne detale nadają całości współczesny charakter. Warto podkreślić, że kupujący tę ekskluzywną rezydencję zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC oraz prowizji dla biura pośrednictwa (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego).

Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zainteresowała Cię oferta? Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-266)

Kontakt:
e-mail: e.janota@wgn.pl