na pierwszym planie reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 520 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 593 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 270 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1935 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 700 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale gotowa pomieścić wielopokoleniową rodzinę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
– przedpokój
– pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (działalność usługowa). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4269)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl