przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 494 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 17 320 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 036 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urządzona i zaaranżowana z wyczuciem smaku i gustu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: jadalnia + kotłownia + spiżarnia + pralnia + salon + kuchnia + 2 pomieszczenia gospodarcze + łazienka z wc + gabinet + garaż + 2 korytarze + hol + przedpokój
WYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenie strychowe + korytarz + garderoba + antresola + 2 łazienki + komunikacja + 3 pokoje.
Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Na osoby zmotoryzowane przewidziano 2-stanowiskowy garaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo.

Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-2792)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl