2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 307,29 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,85 mln zł (9 275 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 723 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji nowoczesną architekturą oraz starannie wypielęgnowaną działką. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje fenomenalną lokalizacją na terenie cichego, kameralnego i spokojnego osiedla. W niedalekiej odległości: markety + przedszkola + punkty usługowe + poczta + szkoły + dyskonty + sklepy + apteki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim kameralnym charakterem, co gwarantuje prywatność/intymność. Osoby lubiące kontakt z naturą zainteresuje z pewnością pobliski, wielohektarowy kompleks stawów i dzikiej przyrody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale. Wielbiciele sportów i ruchu na świeżym powietrzu docenią możliwość wybudowana na działce kortu tenisowego, a nawet basenu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wytwornym, stylowym i prestiżowym wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: korytarz + pralnia + korytarz + kotłownia + warsztat + garderoba + pokój;
ŚRODKOWY KONDYGNACJA: hall + korytarz + 2 łazienki + garaż + salon + pokój + aneks + kuchnia + wiatrołap;
WYŻSZY POZIOM: 2 łazienki + garderoba + 2 pokoje + wc.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostajemy do państwa dyspozycji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-454)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl