stylowa bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 193 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (6 736 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu starannością wykonania z dbałością o każdy szczegół. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon + solidne ogrodzenie) oraz komfortu. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przemyślanym rozkładem komfortowo zaaranżowanych pomieszczeń z podziałem na dwie strefy:
DZIENNĄ: salon + pokój + taras + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia;
PRYWATNĄ: 2 łazienki + 3 sypialnie.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-268)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl