na pierwszym planie jadalnia, w oddali pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 660 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 852 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 128 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2019 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 749 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca perfekcyjną lokalizacją. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością osobny garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla osób poszukujących najwyższego standardu, ciszy i oderwania od wielkomiejskiego życia. Olbrzymim udogodnieniem jest również znajdująca się na działce altana. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + 3 sypialnie + kotłownia + przedsionek + wejście główne + aneks kuchenny + łazienka + pralnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa słonecznym wnętrzem, wygodą i prestiżem. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja imponuje pieczołowicie utrzymaną działką z prywatnym basenem.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną i weryfikację prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-301)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl