frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 220 m2, a także ciekawą ceną 1 440 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2001 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 799 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 545 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką porośniętą wysokimi, kilkunastoletnimi drzewami oraz krzewami ozdobnymi. To doskonałe miejsce na odpoczynek w ciszy oraz spotkania ze znajomymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod działalności gospodarczą (agroturystyka). Malownicza lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w zielonej, cichej i spokojnej okolicy, blisko słynnego kanału. Lokalizacja urzeknie na pewno osoby lubiące spacery. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepy). Miłym dodatkiem jest z pewnością sympatyczne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– pomieszczenie na kominek i piec;
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– gabinet;
– łazienka;
PIĘTRO:
– 4 pokoje;
– 4 balkony;
– pralnia;
– łazienka;
– sauna.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno aż 3 garaże. Dużym udogodnieniem jest także obecność na posesji budynku gospodarczego z garażem i kojcem dla psa oraz altany z miejscem na ognisko.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe + odkurzacz centralny + sterowana pilotem brama). Niecodziennie spotykaną ciekawostką jest na pewno miejsce na łódkę. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-427)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl