kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Sieradz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Sieradz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Sieradza (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 883 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 732 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 1 kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 5 140 zł/mkw. przy metrażu 142,41 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją malowniczą lokalizacją pod lasem, w otoczeniu natur, w cichym i spokojnym zakątku. Nieopodal rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna każdego szczebla, a także trasa S8. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– wiatrołap
– hol
– kotłownia
– łazienka
– schowek
– pokój
– salon
– kuchnia
PODDASZE:
– hol i schody
– 3 pokoje
– łazienka.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyróżniają się szczególną dbałością o wygodę i komfort.  Praktycznym rozwiązaniem jest obecność licznych pomieszczeń gospodarczych, jak np. kotłownia, spiżarnia. Duże wrażenie robi na pewno przepiękny ogród To w tym miejscu możesz cieszyć się magią świetlików świętojańskich upiększających swoim światłem letnie wieczory. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2439)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl