imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 537 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 806 m2, a także ciekawa cena 799 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1980 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 315 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 11 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach o ogromnym potencjale komercyjnym (obecnie hostel na max 30 osób). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o klasycznej bryle i przestronnym wnętrzu. Wokół rozległe tereny zielone z naturalnym oczkiem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno liczne miejsca postojowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: hol + kuchnia + jadalnia + 4 łazienki + 11 pokoi + klatka schodowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się 10 minut drogi od ścisłego centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki obiekty handlowo-usługowe, przemysłowe, szkoły, przychodnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonałą dla osób szukających spokoju. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16355)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl