nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Sopot

Rezydencja do sprzedaży Sopot

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 050 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 93 m2 powierzchni posadowiona na działce 141 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1990. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 290 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składająca się z dwóch luksusowych apartamentów położonych w prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Istnieje możliwość połączenia obu ekskluzywnych apartamentów w jedną powierzchnię mieszkalną, dzięki czemu zyskuje się ogromne możliwości aranżacyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w pobliżu bogatej infrastruktury: sklepów, dyskontów, marketów, cukierni, aptek, przedszkoli, żłobków, szkół. Do plaży spacerem można dojść w mniej niż 10 minut. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– 2 salony
– aneks kuchenny
– łazienka
– korytarz
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– pokój.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-762)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl