stylowy pokój gościnny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 7 123 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 990 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2005 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,5 mln złotych, wygodny metraż 351 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Architektura wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż daje poczucie wielkiej przestrzeni i luksusu, stwarzając mieszkańcom komfortowe warunki dla mieszkania, pracy i wypoczynku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: dzienny pokój wypoczynkowy + pokój stołowy + taras + kuchnia + jadalnia + spiżarnia + gabinet + hall + klatka schodowa + łazienka + 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 1: gabinet + 4 garderoby + pokój kąpielowy + tarasy + 3 sypialnie + pralnio-suszarnia + hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi nowoczesna instalacja ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na skraju parku leśnego. Niedaleko stąd do infrastruktury handlowej i autostrady A6. Lokalizacja łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z przyrodą. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11646)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl