frontowa elewacja luksusowej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 479 tysięcy złotych. Powierzchnia 201 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2019 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 600 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Stan deweloperski. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 383 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród innych ofert swoją przepiękną i zadbaną działką, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy:
– 2-stanowiskowy garaż
– korytarz
– kuchnia
– pokój dzienny
– kotłownia
– spiżarnia
– taras
KONDYGNACJA 1:
– łazienka z wc
– garderoba
– 4 sypialnie
– suszarnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11105)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl