zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów

Rezydencja do sprzedaży Tarnów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tarnowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 450 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 459 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 302 zł/mkw. przy metrażu 139 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki poziom życia. Wpływa na to wiele udogodnień, jak np.
– ogrzewanie podłogowe
– klimatyzacja
– centralny odkurzacz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesną architekturą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + korytarz + garaż + kotłownia + wc + kuchnia + taras + jadalnia + salon
KONDYGNACJA 1: korytarz + taras + 2 garderoby + 2 łazienki + 3 sypialnie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2704)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl