reprezentacyjna bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Tomaszów Lubelski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tomaszów Lubelski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tomaszowa Lubelskiego (lubelskie) za 625 000 złotych. Powierzchnia 160 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład 5 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2007 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o pow. 9800 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 906 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie umeblowana i wykończona. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej starannie utrzymana działka w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Taka lokalizacja zapewnia wspaniały wypoczynek od zgiełku miasta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym azylu, ciszy, spokoju, czystego powietrza, lasu oraz bezpośredniego kontakt z naturą, czyli biznesmenom, właścicielom firm, przedstawicielom kadry managerskiej, lekarzom, prawnikom, notariuszom, ale również artystom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – znakomicie nadaje się do prowadzenia agroturystyki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0:
– ganek
– pokój dzienny
– dodatkowe wc
– taras
– 2 pokoje
– pokój
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– część jadalniana
KONDYGNACJA 1:
– wc
– 2 sypialnie
– łazienka
– 2 loggie
– balkon
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży podpiwniczona. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. W razie wszelkich pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-12)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl