widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 1,1 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5,5 tys. zł/m2.

Luksusowa rezydencja wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane i urządzone w niecodziennie spotykanym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów:
POZIOM 0: spiżarnia + gabinet + sypialnia + 2 garderoby + łazienka + pokój hobby + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny + hol + wiatrołap
POZIOM 1: suszarnia + hol + balkon + pralnia + sala fitness + 2 sypialnie.
Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód przewidziano duży, dwustanowiskowy garaż.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Formalności kredytowe na miejscu, nasze biuro prowadzi pośrednictwo kredytowe w oparciu o współpracę z większością komercyjnych banków w Polsce. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1105)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl