przestronny i słoneczne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 7 353 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 200 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2015 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,25 mln złotych, wygodny metraż 170 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowanym ogrodem otoczonym wieloma tujami gwarantującymi intymność i prywatność. W ogrodzie znajduje się studnia oraz wędzok. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 0: garaż + suszarnia + pralnia + garderoba + sypialnia + łazienka + kuchnia + salon
POZIOM 1: garderoba + 4 pokoje.

Luksusowa rezydencja zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w pobliżu centrum miasta, w malowniczej okolicy z widokiem na góry.  Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po: angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26275)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl