komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w cenie 1,49 mln złotych. Metraż 200 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 450 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie osiem pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyremontowana w 2018 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1100-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej znakomita lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Do centrum miasta jest raptem pół kilometra. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka ponadto starannie utrzymanym ogrodem a także zapierającymi dech w piersiach widokami na góry.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + salon + spiżarka + kuchnia + kotłownia + 3 pokoje + łazienka
KONDYGNACJA 1: wiatrołap + łazienka + salon + 3 pokoje +  kuchnia + taras.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25850)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl

x (x)
x (x)