wytworny, prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 990 -metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2009. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 270 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 630 zł. Cena – 1 250 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Prestiżowa lokalizacja w pobliżu centrum, na widokowej działce to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety w oknach. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą:
na PARTERZE znajdują się: hol + wiatrołap + salon + ogród zimowy + taras + kuchnia + sypialnia + łazienka + garaż + pralnia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE znajdują się: hol + 3 pokoje + 3 łazienki + aneks kuchenny + garderoba + balkon + taras

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25943)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl