ciekawa bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 372 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,93 mln zł (5 188 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 161 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W jej wnętrzu rozprowadzono dla przykładu nowoczesną klimatyzację. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom ceniącym elegancję, prestiż, komfort oraz ciszę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA LEŻĄCA NIŻEJ: kotłownia + kuchnia + garaż + łazienka + taras + salon
KONDYGNACJA LEŻĄCA WYŻEJ: 6 pokoi + 6 balkonów + łazienka + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olbrzymim, komercyjnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się pod dochodowy wynajem. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka doskonała lokalizacja w oazie ciszy i zieleni. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16168)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl