przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,849 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 496 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2016. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 405 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknym ogrodem z iglakami i drzewami owocowymi. Dla relaksu w ogrodzie zawieszono hamak. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + przedpokój + łazienka z wc + pokój + barek + taras + garaż + kotłownia + garderoba + spiżarnia + gabinet + kuchnia + salon
WYŻSZY POZIOM: taras + balkon + pokój kąpielowy + 3 sypialnie + 5 garderób + toaleta + pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele zaawansowanych technologii, jak np.: system alarmowy z czujkami, centralne odkurzanie, ogrzewanie podłogowe, antywłamaniowe rolety z systemem zamykania za pomocą telefonu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją lokalizacją w przepięknej okolicy, bliskiej odległości od parku i w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne sklepy, szkoły, lokale usługowe, place zabaw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16204)

Kontakt:
e-mail: m.walkowiak@wgn.pl