widok od strony ulicy na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 750 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 679 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 280 mkw. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześć pokoi na dwóch kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 4525-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Do jej najważniejszych zalet warto jeszcze zaliczyć znakomitą lokalizację przy parku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w ten sposób, że drzewostan parku dodatkowo powiększa optycznie przestrzeń wokół niej, a duża ilość przeszkleń dodatkowo wkomponowuje ją w otaczającą przyrodę. Trudno wyobrazić sobie bardziej ciche i spokoje miejsce do relaksu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garaż + salon + kotłownia + jadalnia + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni + salon + 2 łazienki.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2854)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl