reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaż Żagań

Rezydencja do sprzedaży Żagań

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie) za 870 tysięcy złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2017 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 400 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 625 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z gospodarczym budynkiem oraz letnią kuchnią.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: taras + pokój dzienny + hol + kuchnia + łazienka z wc + pokój
POZIOM 1: pralnia + garderoba + 3 pokoje + łazienka.
Właścicieli aut na pewno zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja od sprzedaży wyróżnia się swoją starannie wypielęgnowaną działką (trawa, kwiaty, drzewa owocowe, tunel na warzywa) pośród ciszy i spokoju.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację ekskluzywnej willi do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5310)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl