kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Świnoujście (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świnoujście (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Świnoujścia (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 10 744 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,6 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 242 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 4 985 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa: zadbanym ogrodem, słonecznym tarasem, prywatnym basenem, własnym odcinkiem plaży oraz funkcjonalnym budynkiem letniskowym. Właścicieli aut z pewnością ucieszy dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie słynnego parku narodowego. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń na trzech jej poziomach:
POZIOM NIŻSZY: łazienka + salon + pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + hol
POZIOM ŚRODKOWY: 4 balkony + łazienka + hol + 4 sypialnie
POZIOM WYŻSZY: garderoba + pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartą w cenie stałą zabudową. Gwarancją bezpieczeństwa dla mieszkańców jest instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-508)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl