po lewej salon z kominkiem, po prawej hol w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 600 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 1200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 tys. zł/m2, jednokondygnacyjną aranżacją wnętrza, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera: działkę z oczkiem wodnym, ogród z pomieszczeniami gospodarczymi, a także garaż w budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: łazienka + korytarz + pokój dzienny + taras + kuchnia + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale dzięki dodatkowej możliwości adaptacji strychu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana rodzinom z dziećmi, chcącym zamieszkać w bezpiecznej i cichej okolicy w poczuciu bezpieczeństwa, komfortu i luksusu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5506)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl