przestronny salon i kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Nowy Targ (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Nowy Targ (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Nowego targu (małopolskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 4 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (633 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 1960 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 390 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 11 pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 4 900 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (pensjonat). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
– 11 pokoi
– 7 łazienek
– kuchnia
– jadalnia
– pomieszczenia gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem po kapitalnym remoncie w 2011 roku. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne), jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Cena ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest ceną netto.  Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4271)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl