minimalistyczny wystrój wnętrza ekskluzywnej rezydencji na wynajem Słupsk

Rezydencja do wynajęcia Słupsk

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 230 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 4 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 5 500 zł zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 89,04 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa i niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim przepięknym ogrodem oraz kilkoma miejscami postojowymi dla majętnych rodzin posiadających więcej niż jeden samochód (garaż + 2 miejsca parkingowe). Luksusowa rezydencja do wynajmu mieści się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, na terenie zamkniętego osiedla. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana została w nowoczesnym designie i składa się z następujących pomieszczeń/pokoi:
na PARTERZE znajdziemy: przedpokój + salon + kuchnię + łazienkę
na PIĘTRZE znajdziemy: 2 sypialnie + gabinet + łazienkę.

Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury: licznych sklepów, szkół, przedszkoli, banków, przychodni zdrowia. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do osób, które szukają prestiżu, elegancki, komfortu oraz ciszy i spokoju. Luksusowa rezydencja na wynajem objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do wynajmu) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17651)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl