stylowe wnętrze pokoju dziennego w luksusowej rezydencji na wynajem Słupsk (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2006 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 3 541 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 10 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 190 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się eleganckim, kompletnie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem oraz przepiękną działką. Wokół cisza i spokój. Do najbliższego jeziora jest około pół kilometra, a do Morza Bałtyckiego – 3 km. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: hol + salon + taras + kuchnia + łazienka + gabinet + garaż + kotłownia
WYŻSZY POZIOM: 4 sypialnie + garderoba + łazienka.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 15 000 zł.  Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17008)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl