przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie czterech pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2010 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 300 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o dwóch kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 4,5 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 160 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa swoją unikatową lokalizacją przy lesie. Wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + salon + przedpokój + kotłownia + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: łazienka + taras + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się na koniec swoim przepięknie zadbanym ogrodem i dużym, dwustanowiskowym garażem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11295)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl