po lewej salon, po prawej widok z góry na luksusową rezydencję na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 376 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało z wyczuciem dobrego gustu i smaku. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 592 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy 5 pokoi. Powierzchnia 133 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 449 złotych, wysoki standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rodziny posiadające samochód ucieszy osobny, murowany garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– wiatrołap
– pralnio-suszarnia
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– taras
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
PODDASZE:
– łazienka
– wc
– 2 sypialnie
– korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi otwartą przestrzeń pomiędzy salonem a poddaszem, co optycznie powiększa powierzchnię, nadając mu tym samym urokliwy klimat. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej okolicy. Nieopodal wjazd na węzeł drogi ekspresowej Poznań – Wrocław. Blisko stąd również do sklepów, supermarketów, przedszkoli, a także szkoły. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-301)

Kontakt:
a.lorenz@wgn.pl