nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowej rezydencji na wynajem Tczew (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Tczew (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce 100 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 150 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 4 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyposażona i umeblowana. Wnętrza są przestronne, prestiżowe i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu: salon + 4 łazienki + salon + 3 sypialnie + kuchnia. Luksusowa rezydencja do wynajęcia idealnie nadaje się dla firm i późniejszy wynajem kluczowym menedżerom wyższego szczebla. Ekskluzywna rezydencja na wynajem olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu autostrady A1.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2160)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl