na pierwszym planie jadalnia, w oddali salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Słupsk

Rezydencja do wynajmu Słupsk

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Słupsku (pomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie pomieszczeń w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 481 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 15 750 zł/m-c. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 390 mkw.

Luksusowa rezydencja na wynajem w ramach cenionego przez naszych klientów programu „Wynajem bezpośredni – 0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: garaż + kotłownia + pralnia + łazienka z wc + prysznic + sauna + minibar + basen
KONDYGNACJA 0: hol + łazienka z wc + kuchnia + gabinet + taras + jadalnia + salon
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 łazienki + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia całkowicie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD i RTV. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 EUR. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się swoją lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z prywatnym basenem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15622)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl