prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 960 tys. złotych. Powierzchnia 262 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 664 zł. Rynek wtórny . Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1879-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto znakomitą lokalizacją blisko centrum, komfortem, luksusem, ogrzewaniem podłogowym a także przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– wiatrołap
– pralnia
– hol
– kuchnia
– kotłownia
– salon
– łazienka
– jadalnia
– taras
KONDYGNACJA 1:
– 2 balkony
– 3 sypialnie
– łazienka
– pokój hobby.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wypielęgnowanym ogrodem. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25897)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl