eleganckie wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie) za 960 tysięcy złotych. Powierzchnia 262 metry kwadratowe, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2007 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 879 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 664 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim starannie utrzymanym ogrodem i atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom wysoki standard życia. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: kotłownię + hol + pralnię + wiatrołap + garaż + kuchnię + pokój dzienny + łazienkę + jadalnię + taras
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: 3 sypialnie + 2 balkony + łazienkę + pokój hobby.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25897)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl