imponujące rozmachem wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie) za 465 tysięcy złotych. Powierzchnia 83, 4 metra kwadratowego a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 150 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 576 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych. Nie mniejsze wrażenie robi wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż, które zostało zaaranżowane w nowoczesnym designie przez projektanta. Duże wrażenie robi z pewnością oryginalne i efektowne oświetlenie LED-owe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety sterowane elektrycznie + wideodomofon), a także komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:  POZIOM 0: wc + przedpokój + kuchnia + taras + salon
POZIOM 1: łazienka + pokój gościnny/biuro + sypialnia
POZIOM 2: poddasze do samodzielnego zagospodarowania stanowiące 4 pokój.
Dodatkowo na terenie działki mieści się poręczna, drewniana altana. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresują aż dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje każdego swoim przepięknym, bajkowym ogrodem a także tarasem. Osoby zainteresowane zakupem luksusowej rezydencji zapraszam do kontaktu a także na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12642)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl