stylowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Wygodny metraż 356 mkw. łącznie z ogromną działką 1127 mkw. i atrakcyjną ceną 1,475 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2009 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 143 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
w PODPIWNICZENIU znajdziemy:
– 2 pomieszczenia piwniczne
– saunę
– pralnię
– pokój hobby
– kotłownię
na KONDYGNACJI 0 mamy:
– komunikację
– garaż
– pokój dzienny
– bibliotekę
– wiatrołap
– łazienkę
– garderobę
– kuchnię
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy:
– 3 sypialnie
– łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się prywatnym basenem z podgrzewaną wodą, a także pieczołowicie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami iglaków i drzew. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy możliwość parkowanie kilu aut na posesji. Cena do uzgodnienia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom maksimum komfortu, o co dba ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + odkurzacz centralny + system filtrowania krystalicznie czystej wody + oświetlenie LED. No domownicy mogą również liczyć na najwyższy poziom bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, monitoring, antywłamaniowe drzwi). W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze zaliczyć doskonałą lokalizację w malowniczej i cichej okolicy. To niezwykle spokojna przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W pobliżu mamy liczne: restauracje + obiekty sportowe + sklepy oraz tereny rekreacyjne (ścieżki rowerowe).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11571)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl