elegancki kominek w luksusowym salonie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 143 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,475 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 356 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 127 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN:
– pokój hobby
– sauna
– kotłownia
– pralnia
– 2 pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA ZERO:
– garderoba
– wiatrołap
– salon
– komunikacja
– kuchnia
– łazienka
– biblioteka
– garaż
KONDYGNACJA JEDEN:
– łazienka
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoimi wieloma udogodnieniami, jak np. prywatny basen z podgrzewaną wodą, wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami iglaków i drzew. Właścicieli aut zainteresuje możliwość parkowanie kilu pojazdów na posesji. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom maksimum komfortu, o co dba ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + odkurzacz centralny + system filtrowania krystalicznie czystej wody + oświetlenie LED. Nowi domownicy mogą również liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, monitoring, antywłamaniowe drzwi). W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze zaliczyć doskonałą lokalizację w malowniczej i bezpiecznej okolicy. To niezwykle spokojna przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W pobliżu mamy liczne: restauracje + obiekty sportowe + sklepy, a także tereny rekreacyjne (ścieżki rowerowe).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11571)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl