nowoczesny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 564 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 624 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2012 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,1 mln złotych, wygodny metraż 241 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom prestiż, komfort, luksus i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowana instalacja alarmowa + trzyszybowe, antywłamaniowe okna z roletami. Komfort natomiast zapewnia między innymi ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż tworzą 2 poziomy:
NIŻSZY POZIOM:
– sypialnia
– pralnia
– kotłownia
– przedsionek/klatka schodowa
– przedsionek do garażu
– przedpokój
– pokój
– kuchnia
– pokój dzienny
– spiżarnia
– łazienka
WYŻSZY POZIOM:
– pokój sportowy
– 2 balkony
– garaż
– 3 sypialnie
– pokój rekreacyjny
– przedsionek/klatka schodowa
– łazienka
– pokój relaksu
– sauna.

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11096)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl