przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławca (dolnośląskie) za 699 tysięcy złotych. Powierzchnia 220 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa,a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 2 078 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 177 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom ceniącym malowniczą, cichą i bezpieczną okolicę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem inwestycyjnym i komercyjnym – restauracja z opcją organizowania imprez okolicznościowych do 30 osób, zapleczem gastronomicznym, a także pokojami na wynajem). Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa profesjonalna agencja ochrony. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż (do uzgodnienia) zawiera wyposażenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również swoją przepiękną działką z różnorodną roślinnością. Mieści się tu: parking + kotłownia + altana ogrodowa + garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: 4-osobowy pokój z łazienką + komunikacja + 3 pomieszczenia pomocnicze + kuchnia + wc + bar + taras + sala restauracyjna
KONDYGNACJA 1: część mieszkalna właścicieli (pokój dzienny + balkon + sypialnia + garderoba + pokój/łazienka + łazienka) + 3-osobowy pokój z łazienką + łazienka + balkon + 4-osobowy pokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się wśród lasów Borów Dolnośląskich. Znajdziemy tu trasy rowerowe i spływy kajakowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada również dobry dojazd zarówno od strony drogi wojewódzkiej nr 296, jak i autostrady A4.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12664)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl