nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 129,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 770 tys. zł (5 951 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 210 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w sąsiedztwie terenów zielonych i sklepów. Okolica uchodzi za cichą, spokojną i bezpieczną. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje umeblowanie w zabudowie ze sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz duży komfort (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + łazienka z wc + taras + spiżarnia + hol + garaż + pralnia + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE: hol + łazienka + 4 sypialnie + schody + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana cztero-, sześcioosobowym rodzinom, które cenią swobodę, komfort, prestiż i wyczucie dobrego stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie ogrodzona i obsadzona roślinnością z wygospodarowaną częścią rekreacyjną. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13230)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl