widok od strony ulicy na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 695 tys. zł (3 475 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: basen, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej. W jej wnętrzu znajdziemy aż sześć lokali (mieszkalne, handlowe, usługowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa zarówno monitoring, jak i system alarmowy. O komfort natomiast troszczy się rozprowadzona klimatyzacja. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13381)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl