na pierwszym planie kuchnia, w oddali salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Powierzchnia 356 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 213 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 2361-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2013. Rynek wtórny. Cena – 1,5 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką obsadzoną kolorową roślinnością. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej (agroturystyka, noclegi). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO mamy: salon + komunikacja + jadalnia + łazienka + taras + 3 aneksy kuchenne + aneks kuchenny + 3 pokoje + łazienka + wiatrołap + pralnia + garaż + kotłownia
na KONDYGNACJI JEDEN mamy: 2 garderoby + 4 pokoje + hol + łazienka.

Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono w niej, na parterze ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja monitoringu. Warto w tym miejscu nadmienić, że na terenie posesji znajduje się oczko wodne oraz zadaszona altana, a cała luksusowa rezydencja na sprzedaż jest w pełni ogrodzona i poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej. Zapraszam na prezentację. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl