przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Wygodny metraż 209 mkw. łącznie z ogromną działką 1 414 mkw. i atrakcyjną ceną 1 250 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2020 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 981 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją lokalizacją tuż przy lesie, w oazie ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ze względu na swój funkcjonalny rozkład pomieszczeń może być zamieszkała przez dwie rodziny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety sterowane smartfonem + alarm + monitoring zewnętrzny).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
CZĘŚĆ 1: kuchnia + salon + taras + łazienka + sypialnia
CZĘŚĆ 2:
POZIOM I: kuchnia + salon + taras + spiżarnia + wc
POZIOM II: sypialnia + garderoba + 2 pokoje + łazienka + pralnia + suszarnia.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością duży, 2-stanowiskowy garaż. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26228)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl