prestizowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 412 000 EUR (1 771 600 złotych). Powierzchnia 123,17 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 14 383 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 433-metrowej działce.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej willi jest jej elitarna lokalizacja w pobliżu pola golfowego z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne i park przyrody. Warto zaznaczyć, że lokalizacja poszczycić się może niezwykle korzystnymi warunkami klimatycznymi ze średnią roczną temperaturą 20 st. C.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka kolonialnym stylem śródziemnomorskim oraz przepiękną pergolą w solarium. Duża zaletą jest również szeroka działka umożliwiająca samodzielne zagospodarowanie przestrzeni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z basenem, 2 tarasami oraz solarium. Wszystko umożliwia odpoczynek na świeżym powietrzu i korzystanie z walorów hiszpańskiego słońca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-31)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl
tel. 00(34)642331654