prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 388 000 EUR  (1 668 400 złotych). Powierzchnia 155,56 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 10 725 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 312-metrowej działce.

Luksusowa rezydencji na sprzedaż wraz z prywatnym basenem, bajecznym ogród oraz parkingiem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niebywale słoneczne , co pozwala cieszyć się urokami słonecznej Hiszpanii. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń: solarium + salon + taras + kuchnia + 3 łazienki + 3 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i wybudowana w nowoczesnym stylu.

Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja w cichym i spokojnym zakątku. W pobliżu znajduje się dzielnica handlowa, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi, takie jak bary, restauracje, supermarkety, apteka itp. Warto nadmienić, że okolica ma bardzo zdrowy klimat, ze średnią roczną temperaturą 20 st. C. To wprost doskonały klimat do wypoczynku w każdym sezonie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-26)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl