widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 380 000 EUR (1 634 000 złotych). Powierzchnia 140,9 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 11 597 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 305-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. rozprowadzona klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są bardzo słoneczne i przestronne: salon + solarium + kuchnia + taras + 3 sypialnie + 2 łazienki.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest znakomita lokalizacja nieopodal licznych barów, restauracji, supermarketów, aptek oraz elitarnego pola golfowego. Okolica ma bardzo zdrowy klimat dzięki warzelni soli oraz Morza Śródziemnego. To znakomity klimat do wypoczynku w każdym sezonie. Warto na koniec dodać, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy prywatny basen, parking oraz przepiękny ogród. Z solarium można podziwiać niesamowite widoki na park naturalny La Mata.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-24)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl