urządzony w stylu klasycznym salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Cena – 1,4 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 780-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Powierzchnia 540 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 685 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, jak na przykład lokal gastronomiczny albo pensjonat.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN znajdziemy:
– magazyn
– kotłownia
– łazienka
biuro
– pralnia
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy:
– kuchnię
– salon
– wc
– 2 korytarze
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
– łazienka
– 3 pokoje
na KONDYGNACJI DWA znajdziemy:
– łazienkę
– 2 pokoje
w LOKALU GASTRONOMICZNYM znajdziemy:
– 2 wc
– kuchnię
– pomieszczenie socjalne
biura
– 2 magazyny
– garmażernię
– kotłownię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Czekamy na mejla od Ciebie. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji dostępnego w chwili obecnej na rynku. Posiadamy w ofercie wiele luksusowych rezydencji na sprzedaż i wynajmu w Częstochowie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl