nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 140 m2, a także ciekawą ceną 895 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 424 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 393 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesną architekturą, elitarnym wnętrzem, wytwornością i wygodą. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest z pewnością jej nobilitująca lokalizacja na terenie zamkniętym, w sąsiedztwie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Blisko szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy i markety. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dziećmi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka
– taras
– salon
– kuchnia
– wiatrołap
– jadalnia
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka
– 3 balkony
– 3 sypialnie
– przedpokój
– 2 garderoby.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla o to między innymi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje meble kuchenne wraz ze sprzętem. Pozostałe elementy do negocjacji.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8368)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl