elegancki salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie) za 919 000 złotych. Powierzchnia 140 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 424 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 1 kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe (deska barlinecka, marmury i gresy), gustowna aranżacja wnętrza, oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 564 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesną architekturą, prestiżowym wnętrzem, elegancją i komfortem. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej elitarna lokalizacja w sąsiedztwie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi. W tym miejscu warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie zamkniętym z automatycznie sterowaną za pomocą pilota bramą. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do autostrady. Na wyciągnięcie ręki szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy i markety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka
– wiatrołap
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– 3 balkony
– 2 garderoby
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla o to m.in. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ujmuje meble kuchenne łącznie ze sprzętem. Pozostałe elementy umeblowania do uzgodnienia z właścicielem.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8368)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl