widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 364,43 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 547 tys. zł (1 501 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1838 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1991 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim ciekawym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym: 6 pokoi + 2 łazienki + spiżarnia + kuchnia + taras + pokój dzienny. Umeblowanie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji z właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom również wysoki stopień komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Gwarancją bezpieczeństwa natomiast jest solidne ogrodzenie terenu i spokojne sąsiedztwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknie utrzymanym ogrodem z altaną, prywatnym basenem, oczkiem wodnym i drewutnią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z murowanym, piętrowym budynkiem gospodarczym i garażem. Na koniec warto podkreślić atrakcyjną lokalizacja, bowiem luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Parku Krajoznawczego. Blisko stąd do sklepów, szkół, przedszkoli, obiektów sportowych i placów zabaw dla dzieci.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2948)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl