widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 332 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ ośmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 1,2 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1998. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, funkcjonalny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 000 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osom szukającym wygody, przestronnych wnętrz i bliskości dużego miasta. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje duży, murowany garaż na dwa auta + warsztat. Ze względu na układ pomieszczeń ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez dwie osobne rodziny albo jedną rodzinę wielopokoleniowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pokój socjalny + kotłownia + biuro + łazienka
KONDYGNACJA 0: 4 tarasy + 2 łazienki + 2 salony + 2 kuchnie + 2 przedpokoje
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 6 sypialni + 2 przedpokoje.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników tej luksusowej rezydencji na sprzedaż są antywłamaniowe rolety w oknach. Komfort użytkowania natomiast podnoszą klimatyzatory. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. W najbliższej okolicy:
– elitarna zabudowa jednorodzinna
– szkoła
– przedszkole
– kościół
– sklepy
– markety
– siłownia
– las.

Zapraszam do oglądania luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8086)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl