wytworne i przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Gdańsk

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 847 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 2,995 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1920 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 7 642 zł/mkw. przy metrażu 391,9 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kilku remontach i modernizacjach z uwzględnieniem zachowania historycznej wartości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca prestiżem i bogatą historią (wpisana do ewidencji zabytków). Nie bez znaczenia jest unikatowa lokalizacja sąsiadująca z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: łazienka + serwerownia + biuro + dwustanowiskowy garaż + 3 pomieszczenia magazynowe
POZIOM 0: kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + taras + sauna + pokój dzienny + pokój dla dziecka z osobną łazienką
POZIOM 1: 2 pokoje + aneks kuchenny + łazienka.
Rodziny posiadające kilka samochodów zainteresuje na pewno sześć wydzielonych miejsc parkingowych przed budynkiem + liczne wiaty do parkowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto bajkowym tarasem z pergolą. Komfort we wnętrzu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży gwarantuje klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo natomiast zapewnia system alarmowy z kamerami + monitoring + stalowe drzwi z zamkami elektromagnetycznymi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem z przeznaczeniem na:
– prestiżową siedzibę firmy
– luksusową klinikę medyczną
– przychodnię zdrowia
– nobilitujące przedszkole
– wykwintną restaurację.

W razie wszelkich pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-544)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl