przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 420 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 690 000 zł (4 024 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 891 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem 11 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – lokal przystosowany do działalności gospodarczej + opcja zakupu sąsiadującej działki budowlanej o pow. 859 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepów, dyskontów popularnych sieci, restauracji, aptek, szkół, przedszkoli itp. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno wbudowany, 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– 3 sypialnie
– gabinet
– łazienka
– salon kąpielowy
– hol
– salon
– taras
– jadalnia
– kuchnia
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– salon
– kuchnia
– open space (do zaaranżowania np. pod sypialnię).
PIWNICA:
– 2-stanowiskowy garaż
– kotłownia
– pomieszczenie klubowe z oświetleniem dyskotekowym
– pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą (2 toalety, prysznic, aneks kuchenny z podziałem na strefę czystą i brudną oraz przedsionek z osobnym wejściem do lokalu).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przepięknie zadbaną działką z doskonale przystrzyżonym trawnikiem, na której usytuowane jest pełnowymiarowe boisko do siatkówki, badmintona i tenisa ziemnego. Intymność i prywatność gwarantuje wysoki żywopłot z 4-metrowych tui. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-752)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl