zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedąży Gliwice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gliwice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gliwic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 950 tys. złotych. Powierzchnia 720 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 319 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Rok budowy – 2014. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 619-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. zainstalowana klimatyzacja, monitoring oraz instalacja alarmowa. Mocnym atutem jest również znakomita lokalizacja blisko licznych sklepów, punktów usługowo-handlowe, marketów, stacji benzynowej, poczty, bankomatu, apteki, przychodni zdrowia, banku, boiska sportowego oraz terenów zielonych.

Z długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto podkreślić jej duży potencjał, świetnie bowiem nadaje się na działalność komercyjną (wynajem 13 pokoi na 43 łóżka, parking na 20 – 30 aut). Dodatkowo luksusową rezydencję na sprzedaż można podnieść o jeszcze jedno piętro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu: „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a opłatę ponosi sprzedający. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Jeżeli szukasz luksusowej rezydencji pod inwestycję, to ta oferta jest dla ciebie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: siłownia + łazienka z wc + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + wc + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia + taras
KONDYGNACJA 1: 6 pokoi + pralnia + 3 łazienki + jadalnia + wc
KONDYGNACJA 2: 4 pokoje

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację — r.kampczyk@wgn.pl, k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2283)

Rafał Kampczyk
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl

x (x)