wytworna jadalnia i salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gliwice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gliwice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gliwic (śląskie). Wygodny metraż 95,42 mkw. łącznie z ogromną działką 175 mkw. i atrakcyjną ceną 780 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2018 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 8 174 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim pieczołowicie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodem. Stoi tu budynek ogrodowy i zadaszony taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dodatkowo rewelacyjną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury (markety słynnych marek, dyskonty znanych sieci, sklepy, punkty usługowo-handlowe, placówki edukacyjne, stacje benzynowe, bankomaty, banki, apteki, przychodnie zdrowia, place zabaw, obiekty sportowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnością, prestiżem i wytwornością wnętrza. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą: kuchnia + jadalnia + taras + spiżarnia + łazienka + pokój dzienny + 3 pokoje. Warto dodać, że w cenie luksusowej rezydencji na sprzedaż zawarto już między innymi: zabudowę kuchenna z wyposażeniem + pralkę z suszarką + taras z zadaszeniem + drzwi wewnętrzne + drzwi szklane + rolety okienne + schody dębowe + armaturę + baterie łazienkowe. Pozostałe elementy podlega negocjacji z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2503)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl